• Dieta
 • Przepisy
 • Suplementy
 • Trening
 • Popularne trenerki personalne

  POPULARNE TRENERKI PERSONALNE

  Autor : dariusz.dawidowski
  21 czerwca 2016

  Nie ma wątpliwości, że regularne ćwiczenia z instruktorem fitness są dobre dla zdrowia. Trenerki personalne pomogą Ci opracować optymalny trening, rozpiszą dietę, poprawą technikę oraz zmotywują do regularnych treningów. Wraz z rosnącą popularnością mody na zdrowe żywienie oraz aktywny tryb życia coraz bardziej wybija się grupa instruktorek, które zyskują ogromną rozgłos w mediach społecznościowych oraz liczną grupę wiernych fanów. Poniżej lista trenerek, które naszym zdaniem zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Z ich stron internetowych, blogów czy kanałów social media możesz znaleźć inspirację do intensywnych ćwiczeń, dużo smacznych i zdrowych przepisów oraz wiele motywacji. Oczywiście nasza lista skierowana jest głównie dla Pań, ale Panowie z pewnością również znajdą coś dla siebie. Jest to pierwszy z serii artykułów o trenerach personalnych :). Kolejne wkrótce. Aha, nasze zestawienie jest subiektywna, także kolejność nie ma znaczenia. Warto przeczytać całość, bo na końcu znalazły się trzy trenerki z Łodzi.

  1. EWA CHODAKOWSKA

  Tej Pani przedstawiać nie trzeba ;-). Zmotywowała Polki, by ruszyły się z kanap i z przed telewizorów by „stać się najlepszą wersją samej siebie”. Autorka wielu programów treningowych takich jak Skalpel czy Killer (zachęcamy do zajrzenia na kanał na Youtube), propagatorka zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania. Ma również na koncie kilka książek, które można znaleźć tutaj.

  Fanpage Ewy

  Strona Ewy

  Instagram Ewy

  2. ANNA LEWANDOWSKA

  Sportsmenka, vice Miss Fitness Polek :), absolwentka warszawskiej AWF, specjalista ds. żywienia oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Prowadzi autorskiego bloga Healthy Plan by Ann, gdzie doradza w kwestiach związanych ze zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczną.

  Fanpage na Facebooku

  Strona Ani

  Instagram Ani

  3. MAŁGOSIA MĄCZYŃSKA

  Trenerka personalna,instruktorka fitness i modelka fitnessowa. Reprezentantka Kadry Narodowej Fitness, oraz była Miss Polski Fitness Bikini. Przekonuje nas, że sport to sposób życia.

  Fanpage Małgosi

  Instagram Małgosi

  4. ALEKSANDRA ŻELAZO

  Znana bardziej jako Trenerka info :). Przekonuje, że ćwiczyć można wszędzie. Instruktorka fitness, kulturystyki, pilatesu, a także trener osobisty. Przez długi czas prowadziła treningi w programie “Pytanie na Śniadanie”. Prowadzi swoją stronę internetową, gdzie znajdziecie mnóstwo ćwiczeń i informacji o nich.

  Fanpage Aleksandry

  Strona Aleksandry

  5. KATARZYNA WOLSKA, CZYLI WOLSKA TRENUJE

  Sama siebie określa jako „Nike Master Trainer, Life Enjoyer, Fit Freak, Personal Trainer, Power Combo Trainer”. Oprócz tego jest instruktorką Pole Dance Fitness oraz kaskaderką w Zespole Kaskaderów Filmowych. Współautorka projektu metamorfoz Summer Challenge.

  Fanpage

  Blog

  Instagram

  6. NATALIA GACKA

  Nasza prawdziwa duma fitnessowa :). Misrzyni Świata w Fitnessie Sylwetkowym oraz wielokrotna Mistrzyni Polski. Jest także dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Motto Natalii “Moją największą motywacją do pracy nad sobą, są kobiety z którymi współpracuję każdego dnia.”

  Fanpage Natalii

  Instagram Natalii

  7. JUSTYNA KRZYSIK

  Trener personalny IFBB i trener z licencją PZKFiTS, a także instruktor akrobatyki sportowej i gimnastyki sportowej. Prowadzi swój własny klub fitness w Rzeszowie.

  Facebook Justyny

  Instagram Justyny

  8. JOANNA GRUSZECKA

  Instruktorka fitness, kulturystyki i trener żywienia. Prelegentka licznych seminariów i warsztatów dotyczących treningu i żywienia osób aktywnych fizycznie. Sama o sobie mówi, “że jest jest jednocześnie przyjacielem wtedy kiedy trzeba, a kiedy trzeba katem”. Zwolenniczka znoszenia bariery – siłownia tylko dla mężczyzn!

  Fanpage Joanny

  Instagram Joanny

  9. KAROLINA GRUSZECKA

  Jest pasjonatką zdrowego i aktywnego stylu życia. Dyplomowany dietcoach wyznająca holistyczne podejście do życia. Jest również magistrem dietetyki oraz certyfikowanym trenerem personalnym. Codziennie znajduje powód do uśmiechu. Kocha każdą formę aktywności fizycznej. Jak sama mówi: ” przekazywanie najwyższej jakości wiedzy oraz obalanie powielanych przez lata mitów żywieniowych to moja misja ;)”.

  Facebook Karoliny

  Blog Karoliny

  Jeśli którejś trenerki personalnej zabrakło w zestawieniu to śmiało dodawajcie w komentarzach. Będziemy na bieżąco aktualizować tego posta. Klikając w poniższy przycisk możecie zobaczyć jakie diety mamy w ofercie, bo przecież sam trening to nie wszystko. A Wy w czyje ręce byście się oddali :)?