Catering dietetyczny AfterFit Toruń – co Nas wyróżnia?

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Oferta naszej diety pudełkowej – wybierz jedną z 8 diet z dowozem

Odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć.

Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych.

Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny.

Sportowa na masę

Dieta dla osób aktywnych chcących zwiększyć masę mięśniową.

Sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową.

Standard

Dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego.

Wegetariańska

Dieta roślinna, która dopuszcza spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał


Zamów catering dietetyczny w Toruniu

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Opinie Klientów naszego cateringu dietetycznego

Masz pytania odnośnie naszego cateringu dietetycznego? Zajrzyj tu:

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na czacie!

SPIS TREŚCI

OGÓLNE DOBÓR DIETY

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka,
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Ozorków, Łęczyca, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.

Kiedy odbywają się dostawy cateringu dietetycznego AfterFit?

Dostawy naszych dietetycznych boksów odbywają się w iinnych godzinach w zależności od miasta:

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Jakie są zniżki na diety AfterFit Toruń?

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa zyskuje coraz większą popularność. Dania, wchodzące w jej skład, są odpowiednio dobierane i komponowane, tak by zapewnić Tobie wszystko, co najlepsze. Posiłki na dany dzień dostarczane są pod wskazany przez Ciebie adres- możemy je dowieść zarówno do domu, jak i do biura, czy też w jakiekolwiek inne miejsce. Od teraz, możesz zapomnieć o zakupach, komponowaniu menu i gotowaniu. Dieta z dowozem do domu to świetne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze!

AfterFit oferuje catering dietetyczny na lekko. Każde danie jest przygotowane ze składników najwyższej jakości. Podkreślamy, że dla nas liczy się dzienne zapotrzebowanie kaloryczne – stanowi ono główny wyznacznik. Każda osoba, która pragnie zdrowo żyć i jeść, na pewno szybko doceni ofertę AfterFit.
Podkreślamy, że posiłki przygotowujemy na bieżąco, tuż przed dostarczeniem ich pod wskazany adres. Ty sam decydujesz, gdzie danego dnia, mamy przywieźć Twój zestaw dań. Każdy posiłek jest zapakowany hermetycznie, dzięki czemu zachowuje maksymalną świeżość. Dzięki temu, że nasza usługa catering dietetyczny fit, jest zawsze dostosowywana do Klientów, posiłki dostarczamy wieczorami pod wskazany przez Ciebie adres. Masz przez to zagwarantowaną swobodę i nic Cię nie ogranicza.

Dieta pudełkowa z dowozem do domu to przede wszystkim oszczędność czasu, energii i pieniędzy! Gotowanie nie będzie Cię już pochłaniać. Zakupy, wymyślanie posiłków, przygotowywanie dań do pracy, ciągłe gotowanie w domu, sprzątanie, zmywanie – od teraz, możesz o tym zapomnieć. Nie musisz już głowić się nad tym, co zjeść. Dieta pudełkowa sprawia, że odchodzi wiele codziennych obowiązków. Zyskany czas i energię, możesz spożytkować na przyjemności. Oferta AfterFit jest rozbudowana.
Klienci doceniają fakt, że catering dietetyczny dla sportowców, ułatwia im codzienne funkcjonowanie i organizację. Od teraz, nie mają oni problemu ze znalezieniem czasu na trening, na rozwijanie hobby, na przyjemności i co najważniejsze, zyskane godziny mogą spędzić z rodziną.
Dieta z dowozem to znakomite rozwiązanie dla każdego. Catering dietetyczny pozwoli Ci przestawić się na zdrowy tryb życia, a w efekcie stracić zbędne kilogramy. Dostarczaj swojemu organizmowi to, co najlepsze!

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. Dlatego też, oferujemy catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy. Rozwiązanie to jest idealne dla wszystkich osób zmagających się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi oraz alergiami. W takich przypadkach samodzielne komponowanie menu, może przysporzyć mnóstwo trudności. Jeśli nie chcesz wciąż jeść tego samego, marzysz o chwili dla siebie, to dedykowana dieta pudełkowa jest najlepszą opcją.

AfterFit proponuje dwie diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo. Dzięki temu, menu dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, jest dosyć rozbudowane. Nasi Klienci zyskują spory wybór. W przypadkach takich dolegliwości, łatwo zaniedbać kwestię dostarczania organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dieta Samuraja oraz Dieta Paleo, proponowana przez AfterFit, będzie idealnym rozwiązaniem.

Dieta Samuraja jest dedykowana osobom aktywnych fizycznie, które regularnie uprawiają sport. Wiąże się to z koniecznością przyjmowania odpowiedniej ilości węglowodanów zarówno przed, jak i po treningu. Nasz catering dietetyczny udowadnia, że nawet przy ograniczonych możliwościach w zakresie spożywania wielu produktów spożywczych, można się zdrowo i pełnowartościowo odżywiać.
Dieta Paleo jest z kolei przeznaczona na osób, cierpiących na chorobę Hashimoto, celiakię oraz insulinoodporność. Każdy posiłek wchodzący w jej skład przygotowujemy z należytą troską i starannością. Udowadniamy, że nawet w przypadku takich dolegliwości, można zdrowo i smacznie zjeść!

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

Osoby, szukające diety o niskim poziomie glikemicznym, na pewno nie będą zawiedzone! W ofercie AfterFit znajduje się kilka ciekawych propozycji. Dieta Odchudzająca oraz Dieta Samuraja (opisana powyżej) gwarantują widoczne rezultaty. Dzięki nim stracisz zbędne kilogramy. Mało tego, diety te wspierają zdrowe odżywianie, gdyż bazują na produktach o niskim i średnim indeksie glikemicznym.

Sam indeks glikemiczny to wartość określająca poziom cukru we krwi. Im wyższy IG, tym szybciej rośnie cukier, a w dalszej kolejności spada. Cały proces wygląda tak, że szybko najadamy się, ale i tak po upływie paru chwil, jesteśmy wciąż głodni. Spożywanie posiłków złożonych z produktów z wysokim indeksem glikemicznym jest niezdrowe, gdyż prowadzi do napadów głodu, objadania się oraz do jedzenia produktów słodkich. Przeciwdziałanie tego rodzaju praktykom jest bardzo proste: dieta z niskim indeksem glikemicznym. Pozwoli ona zarówno na utratę wagi w sposób zdrowy i kontrolowany. Jeśli nie wiesz, jak skomponować codzienne menu opierające się na powyższych wskazówkach, to postaw na catering dietetyczny.

Indeks glikemiczny posiłków oferowanych przez AfterFit, jest niski lub średni, a tym samym wszystko odbywa się pod kontrolą. Możesz tracić zbędne kilogramy, bez restrykcyjnego odchudzania się.
Jak zatem ten proces działa? Dieta Odchudzająca bazuje przede wszystkim na indeksie glikemicznym spożywanych produktów. Ilość kalorii nie jest tu aż tak istotna. Dla przykładu, rozpatrzmy sytuację: spożycie dziennie 1200 kcal, pochodzących z przetworzonego jedzenia, z półproduktów, nie poprawi naszej sytuacji i nie przyczyni się do schudnięcia. Dlaczego? Otóż dlatego, że dostarczamy organizmowi jedynie pustych kalorii. Tymczasem, zdrowa i skuteczna dieta gwarantuje dostarczanie wszystkich niezbędnych i pełnowartościowych składników odżywczych (chodzi tu np. o warzywa, owoce, nieprzetworzone zboża).
Dieta Odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest przeznaczona dla mało osób, które nie są aktywne fizycznie, gdyż skupia się na redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową to Dieta Sportowa, będzie dla Ciebie odpowiednia.

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

W przypadku przewlekłych stanów chorobowych, alergii, nietolerancji pokarmowych, zdrowe odżywianie się, jest zawsze sporym wyzwaniem. Niezbędna wówczas jest konsultacja z dietetykiem, która pozwali ustalić, które produkty będą dla Ciebie odpowiednie, a jakie nie. Wprowadzenie zasad w życie i ustalanie menu według nich, stanowią spory problem. Brak pomysłu, niedostępność produktów, brak czasu- to tylko część zmartwień.

AfterFit przychodzi Ci z pomocą! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zmagają się z różnym dolegliwościami. Dieta Odchudzająca (dla osób cierpiących na tzw. choroby cywilizacyjne: cukrzyca, podwyższony cholesterol, otyłość, choroby serca) oraz Dieta Samuraja (dla osób z chorobami metabolicznymi, immunologicznymi; dla nietolerujących laktozy, kazeiny, glutenu oraz chorych na celiakię), stanowią idealne propozycje.
Zdrowy tryb życia zawsze procentuje. Zainwestuj w swoje zdrowie, kondycję i lepsze samopoczucie. Zrzucenie zbędnych kilogramów to dodatkowa zaleta przestawienia się. Podkreślamy, że w przypadku każdej choroby, prawidłowo dobrane posiłki, są niezwykle istotne. Zdrowa dieta z dostawą to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, a jednocześnie brak Ci czasu, energii oraz pomysłu narobienie zakupów, wymyślanie posiłków i gotowanie.

W ofercie AfterFit znajdują się następujące opcje:
– catering dietetyczny wersja podstawa (zawiera 3 posiłki),
– catering dietetyczny wersja rozszerzona (zawiera 5 posiłków).

Od teraz, możesz zrezygnować z gotowania. Prawidłowo zbilansowana dieta indywidualna z dowozem to gwarancja pokrycia dziennego zapotrzebowania odżywczego i kalorycznego (przy uwzględnieniu Twojej sytuacji zdrowotnej). Codzienne posiłki zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi każdego dnia. Dieta pudełkowa to oszczędność Twojego cennego czasu!
AfterFit kładzie nacisk na to, że catering dietetyczny nie jest powiązany jedynie z odchudzaniem. Na pytania typu: „catering dietetyczny ile można schudnąć?”, nie ma jasnej odpowiedzi. Dieta pudełkowa to przede wszystkim inwestycja w zdrowie, co zawsze podkreślamy. Naszymi Klientami są osoby cierpiące na różnego rodzaju przewlekłe choroby, które chcą mieć pewność, że dostarczają organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze podane w odpowiedniej i smacznej formie.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Zdrowa dieta odchudzająca to podstawa przy walce o wymarzoną figurę! W AfterFit podkreślamy, że do utraty tkanki tłuszczowej, zawsze należy podejść rozsądnie oraz odpowiedzialnie. Szybkie diety bez efektu jojo, dające natychmiastowe rezultaty nie istnieją, a kilogramy zrzucone w efekcie tzw. diety – cud, powracają z nawiązką.
Odchudzanie zaczyna się od dobrania diety z niskim indeksem glikemicznym (nie chodzi tu tylko o konkretny przedział kaloryczny). Dieta Odchudzająca oferowana przez AfterFit spełnia wszystkie wymogi i idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów. Wybierają ją osoby, które chcą schudnąć zdrowo i pragną, by rezultat był trwały. Przy okazji, ich celem jest także wprowadzenie w życie zdrowych nawyków żywieniowych.

Dieta Odchudzająca AfterFit jest przeznaczona dla tych, którzy pragną skutecznie zredukować tkankę tłuszczową i wyeliminować napady głodu oraz nawyk objadania się. Posiłki z Diety Odchudzającej będą odpowiednie dla osób, mogących spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Będą one odpowiadać mężczyznom i kobietom, którzy nie uprawiają regularnie sportu i są mało aktywni fizycznie. Dieta Odchudzająca, znana jest też jako dieta na cellulit lub dieta na płaski brzuch.Daje ona widoczne efekty, takie jak szczupła sylwetka, która idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Dieta Odchudzająca AfterFit to gwarantuje, że wartość energetyczna posiłków pokrywa dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Nie będziesz już chodził głodny, ale również nie będziesz przejedzony.

AfterFit posiada w ofercie jeszcze jedna opcję dedykowaną osobom, chcącym zdrowo i bezpiecznie schudnąć. Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego) to ciekawa propozycja także dla tych, którzy nie tolerują glutenu, laktozy i kazeiny (w przeciwieństwie do Diety Odchudzającej, która jest dedykowana osobom bez nietolerancji pokarmowych). Paleo bazuje na surowych warzywach i owocach, jajach, rybach i owocach morza. Jest to idealna dieta pudełkowa do pracy ale nie tylko. Korzystając z tej opcji, otrzymujesz proste i pyszne dania, od razu gotowe do spożycia, bez konieczności podgrzewania.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

Dieta Sportowa, oferowana przez AfterFit, to idealna propozycja do wszystkich osób aktywnych fizycznie i regularnie uprawiających sport.

Proponujemy jej dwa warianty:
Dieta Sportowa na redukcję,
Dieta Sportowa na masę.

Nasza dieta pudełkowa dla aktywnych fizycznie i dla sportowców jest odpowiednio zbilansowana. Dostarcza ona organizmowi wszystkich niezbędnych makroskładników. Składniki te, są inaczej rozłożone w przypadku poszczególnych rodzajów diet.
Diety dla osób aktywnych fizycznie mogą być mniej kaloryczne, ale tylko pod warunkiem, że dostarczymy organizmowi odpowiednich składników energetycznych (adekwatnych dla wszystkich aktywnych fizycznie). Dania z menu na masę oraz dania z menu na redukcję zawierają tzw. dobre kalorie oraz dobre tłuszcze i węglowodany. Znajdziemy je w pełnowartościowych produktach(np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy).

Dietafit na dowóz to idealne rozwiązanie dla miłośników ruchu. W AfterFit podkreślamy, że zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna są ze sobą ściśle powiązane. Dieta pudełkowa cieszy się ogromną popularnością, gdyż nie traci się czasu na samodzielne wymyślanie zdrowych posiłków, odpowiednich do aktywnego trybu życia przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Mało tego, do przygotowywania zdrowych posiłków, niezbędna jest specjalistyczna wiedza. AfterFit skomponuje menu za Ciebie i dostarczy je wprost pod Twoje drzwi!

Skontaktuj się z naszym cateringiem!

telefon

+48 42 715-80-85

email

zamowienia@afterfit-catering.pl

LOKALIZACJA
ul. Dożynkowa 2/4
94-279 Łódź