Catering dietetyczny AfterFit Bydgoszcz – co Nas wyróżnia?

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Oferta naszej diety pudełkowej – wybierz jedną z 8 diet z dowozem

Odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć.

Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych.

Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny.

Sportowa na masę

Dieta dla osób aktywnych chcących zwiększyć masę mięśniową.

Sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową.

Standard

Dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego.

Wegetariańska

Dieta roślinna, która dopuszcza spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał

Zamów catering dietetyczny w Bydgoszczy

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Opinie Klientów naszego cateringu dietetycznego

Masz pytania odnośnie naszego cateringu dietetycznego? Zajrzyj tu:

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na czacie!

SPIS TREŚCI

OGÓLNE DOBÓR DIETY

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka,
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Ozorków, Łęczyca, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.

Kiedy odbywają się dostawy cateringu dietetycznego AfterFit?

Dostawy naszych dietetycznych boksów odbywają się w iinnych godzinach w zależności od miasta:

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Jakie są zniżki na diety AfterFit Bydgoszcz?

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa zyskuje coraz większą ilość zwolenników. Jak w praktyce ona wygląda i czy rzeczywiście jest tak bardzo elastyczna?

Dieta pudełkowa to specjalnie skomponowane i odpowiednio dobrane (w zależności od preferencji Klienta) posiłki, które są dostarczane wprost pod Twoje drzwi. Ty sam wybierasz, gdzie mamy dostarczyć Twoje codzienne pudełka (możesz wskazać dom lub biuro). Zapomnij o zakupach, gotowaniu i sprzątaniu. AfterFit zrobi wszystko za Ciebie! Oszczędzaj czas, pieniądze i energię.

Catering dietetyczny na lekko to propozycja AfterFit. Podkreślamy, że u nas każde danie jest przygotowywane ze składników najlepszej jakości. Kładziemy szczególny nacisk na dziennie zapotrzebowanie kaloryczne. Jesteśmy w stanie wpisać się w potrzeby każdej osoby, które chce przestawić się na zdrowy tryb życia oraz zdrowe odżywianie.

Każdy posiłek przygotowujemy na bieżąco, bezpośrednio przed dostarczeniem pojemników pod Twoje drzwi. Ty sam wskazujesz nam adres, pod jaki mamy dowieźć zestaw na konkretny dzień. Pudełka z daniami są zapakowane hermetycznie, co sprawia, że zachowują one maksymalną świeżość. Dania z oferty catering dietetyczny fit dostarczane są wieczorami, dzięki czemu zyskujesz swobodę. Od teraz, możesz zjeść śniadanie tak wcześnie, jak Ci tylko pasuje.

Dieta pudełkowa z dowozem to oszczędność czasu, pieniędzy i energii. Teraz zyskujesz więcej wolnych chwil, które możesz przeznaczyć na przyjemniejsze rozrywki i relaks. Spędź więcej czasu z rodziną, idź na trening, realizuj swoje pasje. Jest to prostsze niż myślisz. Dieta pudełkowa sprawia, że odchodzi Ci sporo codziennych obowiązków, choćby takich jak: zakupy, wymyślanie posiłków, gotowanie w domu, przygotowywanie posiłków do pracy, sprzątanie, zmywanie.

Ofertę AfterFit w zakresie catering dietetyczny dla sportowców,doceniają osoby bardzo aktywne fizycznie. Wreszcie mają oni czas na codzienny treningi i nie muszą sobie zaprzątać głowy dodatkowymi, niekoniecznie przyjemnymi obowiązkami.

Dieta z dowozem to znakomite rozwiązanie, które niesie za sobą szereg pozytywnym zmian, choćby takich jak utrata zbędnych kilogramów, czy przestawienie się na zdrowy tryb życia. Od teraz, możesz dostarczać swojemu organizmowi wyłącznie najlepsze składniki odżywcze.

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. Z tego też względu, posiadamy w ofercie catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy. Propozycja ta będzie idealna dla osób cierpiących na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe. Tego typu dolegliwości nastręczają dużo problemów w życiu codziennym. Samodzielne wymyślanie dań, kupowanie ciężko dostępnych produktów i gotowanie pochłaniają sporo energii, a na dodatek w przypadku alergii pokarmowych, wymagają fachowej wiedzy. Dedykowana dieta pudełkowa będzie najlepszą opcją.

Odpowiednie odżywianie to podstawa w przypadku dolegliwości związanych z nietolerancjami pokarmowymi. Przy samodzielnym gotowaniu, łatwo o zaniedbania. W ofercie AfterFit znajdują się dwie diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo.

Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie i regularnie uprawiających sport. Przyjmowanie posiłków zawierających odpowiednią ilość węglowodanów jest wówczas niezbędna zarówno przed, jak i po treningu. Dieta pudełkowa AfterFit udowadnia, że nawet przy nietolerancjach pokarmowych, zdrowe i pełnowartościowe odżywianie staje się możliwe.

Dieta Paleo jest przeznaczona dla osób, które cierpią na chorobę Hashimoto, celiakię lub insulinoodporność. Każde danie wchodzące w skład tej diety, zostało przygotowane według konkretnych wytycznych. Idealnie wpisze się ono w potrzeby wszystkich zmagających się z powyższymi dolegliwościami.

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

AfterFit proponuje diety o niskim poziomie glikemicznym. Dieta Odchudzająca oraz Dieta Samuraja gwarantują widoczne rezultaty w postaci chudnięcia. Posiłki wchodzące w skład menu przygotowywane są przy użyciu produktów o niskim lub średnim indeksie glikemicznym. Sam indeks glikemiczny określa poziom cukru we krwi. Im jest on wyższy, tym szybciej wzrasta poziom cukru, a następnie spada. W praktyce wygląda to tak, że szybko się najadamy, ale po jakimś czasie i tak jesteśmy głodni. Produkty z wysokim indeksem glikemicznym dają właśnie takie rezultaty. Ich spożywanie prowadzi do napadów głodu, który zaspokajamy słodkimi przekąskami. Skutecznie przeciwdziałanie tego typu praktykom polega na przyjmowaniu odpowiednich posiłków. Dieta z niskim indeksem glikemicznym jest idealnym rozwiązaniem. Wpłynie ona na utratę wagi, ale w zdrowy sposób.

Indeks glikemiczny posiłków, wchodzących w skład diety pudełkowej AfterFit, jest niski lub średni. Dzięki temu możesz gubić zbędne kilogramy, ale bez potrzeby restrykcyjnego odchudzania się. Jak to możliwe?

Dieta Odchudzająca bazuje na odpowiednim indeksie glikemicznym spożywanych produktów. Zapotrzebowanie na kalorie nie jest aż tak istotne. Dlaczego? Posłużmy się przykładem: spożycie dziennie 1200 kcal pochodzących z przetworzonego jedzenia i z półproduktów nie przyczyni się do schudnięcia. Dzieje się tak dlatego, że dostarczamy organizmowi tak zwanych pustych kalorii.Zdrowa i skuteczna dieta bazuje na pełnowartościowych składnikach odżywczych, a więc na takich, które pochodzą m.in. z warzyw, owoców, nieprzetworzonych zbóż.

Podkreślamy, że Dieta Odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest dedykowana osobom, które nie są aktywne fizycznie. Jej działanie jest skoncentrowane na redukcji tkanki tłuszczowej (jeśli chcesz budować masę mięśniową, to Dieta Sportowa będzie idealna).

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

Przewlekłe choroby, alergie i nietolerancje pokarmowe wymuszają odpowiedni sposób odżywiania się. Niezbędna jest wówczas konsultacja z dietetykiem. Dzięki temu, otrzymuje się jasne wskazówki odnośnie jadłospisu. Wprowadzenie ich w życie staje się jednak nie lada wyzwaniem. W końcu wymyślanie dań, kupowanie produktów nie zawsze dostępnych, gotowanie, to czynności wymagające czasu i kreatywności. Wówczas z pomocą przychodzi AfterFit.

Klientom zmagającym się z przewlekłymi chorobami, proponujemy następujące diety:

Dieta Odchudzająca – przeznaczona dla osób cierpiących na choroby cywilizacyjne (np. cukrzyca, podwyższony cholesterol, otyłość, choroby serca)

Dieta Samuraja – przeznaczona dla osób cierpiących na celiakię, na choroby metaboliczne, immunologiczne oraz dla nietolerujących laktozy, kazeiny, glutenu

W AfterFit kładziemy szczególny nacisk na prawidłowy dobór posiłków, dostosowany do danej przypadłości. Zdrowa dieta z dostawą to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy muszą przykładać wagę do tego, co jedzą. Od teraz, nie trzeba spędzać długich godzin na pogłębianiu wiedzy dotyczącej posiłków odpowiednich do konkretnej choroby. Odejdą również kwestie takie, jak zakupy, wymyślanie, gotowanie, sprzątanie. Zdrowe odżywianie się to inwestycja w Twoje dobre samopoczucie.

AfterFit proponuje następujące opcje:

– Catering dietetyczny wersja podstawa – zawiera 3 posiłki

– Catering dietetyczny wersja rozszerzona – zawiera 5 posiłków

Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz całkowicie zrezygnować z gotowania. Prawidłowo zbilansowana dieta indywidualna z dowozem pokryje Twoje dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze i kalorie, uwzględniając przy tym wszelkie dolegliwości chorobowe. Naszymi Klientami są osoby cierpiące na różnego rodzaju przypadłości. Od teraz, zyskują oni pewność, że ich całodzienne menu będzie ułożone właściwie.

W AfterFit podkreślamy, że dieta pudełkowa nie jest ściśle związana z odchudzaniem się. Często możemy się natknąć na pytania „ile można schudnąć na cateringu dietetycznym?”. Tymczasem rozwiązanie tego rodzaju, to przede wszystkim inwestycja w zdrowie i przestawienie się na inny tryb życia.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Zdrowa dieta odchudzająca to podstawa w walce o wymarzoną figurę. Do zrzucania zbędnych kilogramów należy jednak podejść rozsądnie i odpowiedzialnie. Szybkie diety-cud bez efektu jojo nie istnieją. Kilogramy utracone w taki sposób zawsze powracają i to z nawiązką.

Z tego też względu, w procesie odchudzania niezbędna jest dieta, zawierająca niski indeks glikemiczny, a więc taka która w rozsądny sposób dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Podkreślamy, że konkretny przedział kaloryczny nie jest tu najistotniejszy. W ofercie AfterFit znajdują się następujące diety, pozwalające bezpiecznie schudnąć:

Dieta Odchudzająca – jest to opcja bardzo często wybierana właśnie przez osoby, które chcą zdrowo i z trwałym efektem schudnąć, ale również wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe w swoją codzienność. Mało tego, pozwoli ona w skuteczny sposób wyeliminować tzw. napady głodu, gdyż wartość energetyczna posiłków pokrywa dziennie zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Menu, z tej konkretnej diety, jest odpowiednie dla osób, które mogą spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Wpisze się ono w potrzeby mężczyzn i kobiet nie uprawiających regularnie sportu. Daje ona efekty w postaci szczupłej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. Dieta odchudzająca AfterFit to inaczej dieta na cellulit lub dieta na płaski brzuch.

Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego)- jest to opcja przeznaczona także dla osób nietolerujących glutenu, laktozy i kazeiny. Menu opiera się na surowych warzywach, owocach, jajach, rybach i owocach morza.Jest to idealna dieta pudełkowa do pracy, gdyż w menu znajdują się proste i smaczne posiłki, gotowe do spożycia, często nawet bez konieczności podgrzewania.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

Dieta Sportowa, znajdująca się w ofercie AfterFit, jest idealną opcja dla osób aktywnych fizycznie, uprawiających sport codziennie. Proponujemy jej dwa warianty:

Dieta Sportowa na redukcję (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%);

Dieta Sportowa na masę (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%).

Każda dieta pudełkowa AfterFit dla sportowców jest odpowiednio zbilansowana. Dania wchodzące w jej skład, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych makroskładników. Podkreślamy, że składniki te inaczej się rozłożone w przypadku dieta na redukcję, a inaczej w przypadki diety na budowę masy mięśniowej. Dieta Sportowa może być uboższa w kalorie, ale musimy wówczas zapewniać organizmowi odpowiednią podaż energetyczną.

Posiłki z menu na masę oraz z menu na redukcję zawierają tzw. dobre kalorie, dobre tłuszcze i węglowodany. Pojęcia te są kluczowe. Oznaczają one, że składniki te pochodzą z pełnowartościowych produktów (np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy).

Dietafit na dowóz to opcja, na którą decydują się miłośnicy sportu i ruchu. Mają oni pełną świadomość dotyczącą tego, że zdrowe odżywianie musi iść w parze z aktywnością fizyczną. Samodzielne wymyślanie takich posiłków nie jest łatwe, wymaga bowiem czasu, ale przede wszystkim wiedzy. Wtedy z pomocą przychodzi dieta pudełkowa AfterFit.

Skontaktuj się z naszym cateringiem!

telefon

+48 42 715-80-85

email

zamowienia@afterfit-catering.pl

LOKALIZACJA
ul. Dożynkowa 2/4
94-279 Łódź