Dieta sportowa na masę Wrocław – dla kogo?

Dieta Sportowa na masę na masę będzie idealną opcją dla wszystkich osób, które pragną stworzyć odpowiednią rzeźbę oraz zwiększyć swoją masę mięśniową.

W diecie sportowej na masę najistotniejsze są tzw. dobre kalorie, tłuszcze i węglowodany, Dieta sportowa na masę bazuje na tzw. dobrych kaloriach, dobrych tłuszczach i dobrych węglowodanach. Składniki te pozyskuje się z nieprzetworzonych, pełnowartościowych produktów.

Posiłki są ukierunkowane na zwiększenie masy mięśniowej, a więc składają się z odpowiednio połączonych i dobranych produktów. Dieta sportowa na masę jest bogata jest w mięso, ryby oraz jaja (podobnie jak dieta Samuraja).

Podkreślamy, że budowanie masy mięśniowej nie opiera się wyłącznie na diecie i na zwiększaniu ilości spożywanych kalorii, ale również na odpowiedniej strategii treningowej. Dieta i ćwiczenia muszą iść tu w parze.

Przykładowe menu

ŚNIADANIE
Jajecznica z krewetkami, pomidory, pieczywo pełnoziarniste.

II ŚNIADANIE
Koktajl jogurtowy na bazie awokado i masła orzechowego

OBIAD
Marokańskie pulpeciki z kurczaka z ziemniaczanymi krokietami ze szpinakiem

PODWIECZOREK
Babeczki mięsne z sosem imbirowo – pomarańczowym

KOLACJA
Naleśniki owsiane z białym serem, miodem i orzechami.

Spis treści

DIETA OGÓLNE

Rozkład makroskładników

Białko: 25-30%
Węglowodany: 40-55%
Tłuszcze: 25-30%

Dla kogo?

Dieta skierowana do osób, które aktywnie uprawiają sport i pragną zwiększyć masę mięśniową, a nie maja czasu ani wiedzy potrzebnej do przygotowania odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Godziny dostaw

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Zniżki

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Cennik diety na masę

Zamów dietę pudełkową we Wrocławiu

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie