Catering dietetyczny AfterFit Warszawa – co Nas wyróżnia?

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Oferta naszej diety pudełkowej – wybierz jedną z 8 diet z dowozem

Odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć.

Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych.

Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny.

Sportowa na masę

Dieta dla osób aktywnych chcących zwiększyć masę mięśniową.

Sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową.

Standard

Dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego.

Wegetariańska

Dieta roślinna, która dopuszcza spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał


Zamów catering dietetyczny w Warszawie

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Opinie Klientów naszego cateringu dietetycznego

Masz pytania odnośnie naszego cateringu dietetycznego? Zajrzyj tu:

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na czacie!

SPIS TREŚCI

OGÓLNE DOBÓR DIETY

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka,
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Ozorków, Łęczyca, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.

Kiedy odbywają się dostawy cateringu dietetycznego AfterFit?

Dostawy naszych dietetycznych boksów odbywają się w iinnych godzinach w zależności od miasta:

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Jakie są zniżki na diety AfterFit Warszawa?

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Na czym polega dieta pudełkowa Warszawa?

Dieta pudełkowa cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Składa się ona ze specjalnie skomponowanych i odpowiednio dobranych posiłków, które są dostarczane w wybrane przez Ciebie miejsce ­ np. do domu lub do biura. Od teraz, nie musisz już pamiętać o zakupach, wymyślać kolejne dania i spędzać czas na ich przygotowaniu. My wszystko zrobimy za Ciebie i przywieziemy wprost pod Twoje drzwi.

AfterFit posiada w ofercie catering dietetyczny na lekko. Każda posiłek wchodzący w skład poszczególnej diety, jest przygotowywany z produktów najlepszej jakości. Odpowiednie, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne to wytyczne, do którego przykładamy szczególną wagę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby, która pragnie zdrowo żyć i zdrowo jeść.

Każdy posiłek jest przygotowywany na bieżąco, tuż przed dostarczeniem do Ciebie. Co ważne, Ty sam decydujesz, gdzie mamy dostarczyć pełen zestaw dań na poszczególny dzień. Pudełka z daniami są zapakowane hermetycznie, dzięki czemu zachowują one maksymalną świeżość. Catering dietetyczny fit dowozimy wieczorami, we wskazane przez Ciebie miejsce. Zapewnia Ci to pełną swobodę. Możesz zjeść śniadanie tak wcześnie, jak tylko Ci pasuje.

Dieta pudełkowa w domu to przede wszystkim oszczędność czasu oraz energii. Od teraz, gotowanie nie będzie Cię pochłaniać, a wolne chwile możesz spożytkować na przyjemniejsze rozrywki. Nasi Klienci doceniają to, że catering dietetyczny dla sportowców, ułatwia im codzienne funkcjonowanie i organizację. Znalezienie czasu na trening, na rozwijanie hobby, na przyjemności i wreszcie dla rodziny bliskich, jest już proste.W końcu, dieta pudełkowa sprawia, że odchodzi wiele codziennych obowiązków, choćby takich jak: zakupy, wymyślanie codziennego menu, wcześniejsze wstawanie w celu przygotowania posiłków do pracy, gotowanie w domu, sprzątanie i zmywanie po posiłkach. Tego rodzaju czynności pochłaniają mnóstwo energii i przede wszystkim czasu.

Dieta z dowozem to znakomite rozwiązanie, czego pozytywnym efektem ubocznym jest przedstawienie się na zdrowy tryb życia, a co za tym idzie utrata zbędnych kilogramów. Mało tego, dostarczasz swojemu organizmowi wyłącznie najlepsze składniki odżywcze.

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich Klientów. Z tego, też względu proponujemy catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy, perfekcyjny dla tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi. W takich przypadkach, samodzielne skomponowanie diety, nastręcza mnóstwo trudności, dlatego też dedykowana dieta pudełkowa będzie idealną opcją.

W celu większego wyboru w doborze menu dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, proponujemy dwie diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo. Podkreślamy, że zdrowe odżywianie to podstawa przy dolegliwościach związanych z nietolerancją laktozy i glutenu. W takich przypadkach łatwo o zaniedbania związane z niewystarczającą podażą składników odżywczych. Dlatego też Dieta Samuraja oraz Dieta Paleo, proponowana przez AfterFit, będzie idealnym rozwiązaniem.

Zaznaczamy, że Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie i regularnie uprawiających sport, które muszą przyjmować posiłki węglowodanowe zarówno przed jak i po treningu. Naszym menu udowadniamy, że nawet przy braku możliwości spożywania wielu produktów spożywczych, zdrowe i pełnowartościowe odżywianie jest realne. 

Dieta Paleo została przygotowana dla osób, które cierpią na chorobę Hashimoto, celiakię oraz insulinoodporność.

Jeśli nie chcesz jeść wciąż tych samych posiłków, męczy Cię wymyślanie czegoś nowego i chcesz przy tym zaoszczędzić czas, to wypróbuj nasze propozycje, czyli dietę Samuraja i Paleo.

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

Osoby, które szukają diety o niskim poziomie glikemicznym, znajdą w ofercie AfterFit perfekcyjne opcje dla siebie. Dieta Odchudzająca oraz Dieta Samuraja gwarantuje zauważalne rezultaty w postaci chudnięcia. Wspierają one jednocześnie zdrowe odżywianie, dzięki użyciu produktów, które mają niski lub średni indeks glikemiczny.

Sam indeks glikemiczny określa poziom cukru we krwi. Im wyższy IG, tym szybciej rośnie cukier a następnie spada. W efekcie szybko najadamy się, nasycamy posiłkiem, ale i tak po krótkim czasie jesteśmy głodni. Spożywanie produktów z wysokim indeksem glikemicznym prowadzi do napadów głodu i niekontrolowanego spożycia produktów słodkich. Aby skutecznie przeciwdziałać tego typu praktykom, idealną opcją będzie dieta z niskim indeksem glikemicznym, która wpłynie na utratę wagi i zdrowe chudnięcie. Jeśli nie wiesz, jak skomponować codzienne menu, nie masz czasu na robienie zakupów oraz gotowanie, to postaw na catering dietetyczny.

Indeks glikemiczny posiłków oferowanych przez AfterFit, jest niski lub średni, co zapewnia Ci utratę kilogramów, bez restrykcyjnego odchudzania. Jak ten proces działa? W przypadku diety odchudzającej liczy się przede wszystkim indeks glikemiczny spożywanych produktów. Podaż kalorii nie jest aż tak istotna. Dla porównania, posłużmy się przykładem: spożycie nawet 1200 kcal w ciągu dnia, pochodzących z przetworzonego jedzenia, z półproduktów i bez wartości odżywczych nie przyczyni się do schudnięcia. Jak to możliwe? Otóż chodzi o to, że dostarczamy organizmowi pustych kalorii. Zdrowa dieta i skuteczna dieta ma za zadanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych i pełnowartościowych składników odżywczych, a więc pochodzących z warzyw, owoców, nieprzetworzonych zbóż i innych wartościowych pokarmów.

Dieta odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest przeznaczona dla mało aktywnych osób. Skupia się ona na redukcji tkanki tłuszczowej (jeśli zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej to Dieta Sportowa, może Cię zainteresować).

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

Kiedy zmagamy się z chorobami, pojawia się, gdy zmagamy się z chorobami, alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, to zdrowe odżywianie się, może być nie lada wyzwaniem. W takich przypadkach niezbędna jest konsultacja z dietetykiem. Pozwoli ona na ustalenie, jakie produkty odpowiednio działają, a jakie wprost przeciwnie. Problematyczne staje się jednak wprowadzenie tych zasad w życie i samodzielne komponowanie codziennego menu. Brak pomysłu na dania, kupowanie zalecanych, nieraz ciężko dostępnych produktów, brak czasu na gotowanie – to zaledwie część dylematów.

Z tego też względu, AfterFit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy zmagają się z różnymi dolegliwościami. Dieta Odchudzająca (przeznaczona dla osób, które dotknięte są chorobami cywilizacyjnymi: cukrzycą, podwyższonym cholesterolem, otyłością, chorobami serca) oraz Dieta Samuraja (dla osób obciążonych chorobami metabolicznymi, immunologicznymi oraz dla tych, którzy nie tolerują laktozy, kazeiny, glutenu oraz chorują na celiakię), stanowią idealne propozycje.

Podkreślamy, że zdrowy tryb życia tonie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów, ale i inwestycja w zdrowie, kondycję i samopoczucie. Do każdej sytuacji zdrowotnej, należy prawidłowo dobierać spożywane posiłki. Zdrowa dieta z dostawą to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy muszą dbać o to, co jedzą, ale nie chcą poświęcać wolnego czasu na robienie zakupów, komponowanie jadłospisu i gotowanie. Catering dietetyczny wersja podstawa zawiera 3 posiłki, a wersja rozszerzona 5 posiłków. Dzięki temu, możesz całkowicie zrezygnować z gotowania. Całodzienne menu jest dostarczane do wskazanego przez Ciebie miejsca każdego dnia. Prawidłowo zbilansowana dieta indywidualna z dowozem gwarantuje pokrycie dziennego zapotrzebowania odżywczego i kalorycznego, biorąc przy tym pod uwagę Twoją sytuację zdrowotną.

AfterFit podkreśla, że catering dietetyczny nie wiąże się wyłącznie z odchudzaniem. Zapytania typu: „catering dietetyczny ile można schudnąć” nie do końca są słuszne. Dieta pudełkowa to coś więcej – otóż jest to przede wszystkim inwestycja w zdrowie. Nasi Klienci to często osoby, które borykają się z różnego rodzaju chorobami i chcą zyskać oni pewność, że ich całodzienne menu będzie ułożone właściwie.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Zdrowa Dieta Odchudzająca powinna być podstawą w trakcie walki o wymarzoną wagę i figurę. Do utraty tkanki tłuszczowej należy jednak pochodzić rozsądnie i odpowiedzialnie. Szybka dieta bez efektu jojo nie istnieje. Kilogramy zrzucone w wyniku tzw. diety-cud, powrócą i to z nawiązką. Odchudzanie w zaciszu domowym, powinno się zacząć od dobrania diety, która będzie zawierała niski indeks glikemiczny. Nie chodzi tu tylko o konkretny przedział kaloryczny. Dieta Odchudzająca ofertowana przez AfterFit idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów. Jest ona często wybierana właśnie przez osoby, które pragną zdrowo oraz trwale schudnąć i chcą wprowadzić w życie zdrowe nawyki żywieniowe.

Nasza Dieta Odchudzająca jest przeznaczona dla tych, którzy chcą w sposób skuteczny zredukować tkankę tłuszczową i wyeliminować tzw. napady głodu. Oferowane przez nas menu jest odpowiednie dla osób, które mogą spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Wpisze się ono w potrzeby mężczyzn mało aktywnych i kobiet, nie uprawiających regularnie sportu. Dieta Odchudzająca, znana jest też jako dieta na cellulit lub dieta na płaski brzuch.Gwarantuje ona znakomite i oczekiwane efekty w postaci szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Co ważne, na tej diecie, wartość energetyczna posiłków pokrywa dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Nie będziesz zatem głodny, czy też nie do końca najedzony.

Drugą opcją, przygotowaną przez AfterFit, dedykowaną osobom pragnącym bezpiecznie i skutecznie schudnąć, jest Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego). Przewaga Diety Paleo nad Dietą Odchudzającą dotyczy tego, ze tą pierwszą mogą stosować wszyscy, nietolerujący glutenu, laktozy i kazeiny. Paleo, opiera się na surowych warzywach i owocach oraz jajach, rybach i owocach morza. Jest to idealna dieta pudełkowa do pracy. Otrzymujesz bowiem proste i smaczne posiłki, gotowe do spożycia i to często nawet bez konieczności podgrzewania.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

Dieta Sportowa to idealna opcja dla osób, które regularnie uprawiają sport i na co dzień są aktywne fizycznie. W naszej propozycji, dostępne są jej dwa warianty. Jedna z nich jest dedykowana osobom na redukcji (redukującym tkankę tłuszczową), druga zaś dla wszystkich, budujących masę mięśniową. Nasza dieta pudełkowa dla aktywnych fizycznie i dla sportowców została odpowiednio zbilansowana. Posiłki dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych makroskładników. Podkreślamy, że składniki te są inaczej rozłożone w przypadku poszczególnych rodzajów diet: Dieta Sportowa na masę (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%), Dieta Sportowa na redukcję (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%). Tego rodzaju diety mogą być uboższe w kalorie, ale tylko pod warunkiem, że zapewnimy organizmowi odpowiednia podaż energetyczną (adekwatną dla osoby aktywnej fizycznie). Dania z menu na masę oraz z dania z menu na redukcję zawierają tzw. dobre kalorie oraz dobre tłuszcze i węglowodany. Pochodzą one z pełnowartościowych produktów (np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy). Dietafit na dowóz to opcja preferowana przez wszystkich miłośników ruchu, którzy wiedzą, że zdrowe odżywianie musi iść w parze z aktywnością fizyczną. Samodzielne wymyślanie zdrowych posiłków, odpowiednich przy prowadzeniu aktywnego trybu życia, wymaga czasu i wiedzy, dlatego też tak dużą popularnością cieszy się dieta pudełkowa.

Skontaktuj się z naszym cateringiem!

telefon

+48 22 123-55-49

email

zamowienia@afterfit-catering.pl

LOKALIZACJA
ul. Dożynkowa 2/4
94-279 Łódź