Catering dietetyczny AfterFit Poznań – co Nas wyróżnia?

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Oferta naszej diety pudełkowej – wybierz jedną z 8 diet z dowozem

Odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć.

Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych.

Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny.

Sportowa na masę

Dieta dla osób aktywnych chcących zwiększyć masę mięśniową.

Sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową.

Standard

Dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego.

Wegetariańska

Dieta roślinna, która dopuszcza spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał


Zamów catering dietetyczny w Poznaniu

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Opinie Klientów naszego cateringu dietetycznego

Masz pytania odnośnie naszego cateringu dietetycznego? Zajrzyj tu:

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na czacie!

SPIS TREŚCI

OGÓLNE DOBÓR DIETY

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka,
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Ozorków, Łęczyca, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.

Kiedy odbywają się dostawy cateringu dietetycznego AfterFit?

Dostawy naszych dietetycznych boksów odbywają się w iinnych godzinach w zależności od miasta:

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Jakie są zniżki na diety AfterFit Poznań?

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to, jak sama nazwa wskazuje, posiłki w pudełkach. Nie są to jednak przypadkowo skomponowane dania. Każdy posiłek jest odpowiednio dobierany, pod predyspozycje Klienta i dostarczany pod wskazany przez Niego adres. Bez względu na to, czy jest to dom, czy praca- my przywieziemy Ci dania w pudełkach na dany dzień dokładnie tam, gdzie sobie tego zażyczysz.

AfterFit proponuje catering dietetyczny na lekko. Każde dania przygotowujemy z zaangażowaniem i z zachowaniem najwyższych standardów. Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i indywidualne predyspozycje stanowią nasze główne wyznaczniki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby, która pragnie jeść zdrowo i smacznie.

Dania przygotowujemy na bieżąco, tuż przed dostarczenie zestawu na dany dzień do Ciebie. Pudełka są zapakowane hermetycznie, tak by posiłek zachował jak najdłużej świeżość. Catering dietetyczny fit przywozimy wieczorem, pod wskazany przez Ciebie adres. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz spokojnie rozplanować cały dzień i nie przejmować się, czy na pewno dania dotrą na czas.

Dieta pudełkowa z dostawą do domu to przede wszystkim oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Zwróć uwagę na to, że nie będziesz już kupować jedzenia, którego nie używasz i w efekcie czego, je wyrzucasz. Codzienne zakupy pochłaniają mnóstwo pieniędzy. W przypadku diety pudełkowej płacisz określoną sumę i masz gwarancję, że otrzymasz posiłki na cały dzień. Zyskujesz przy tym mnóstwo wolnego czasu. Robienie zakupów, wymyślanie potraw, gotowanie i sprzątanie nie będą Cię już pochłaniać. Od teraz, energię możesz spożytkować na przyjemniejsze rzeczy, takie jak choćby trening, hobby i pasje. W końcu będziesz miał wystarczająco dużo czasu dla rodziny i bliskich.

Dieta z dowozem to znakomite rozwiązanie dla każdej osoby. Efektem takiej opcji będzie również przestawienie się na zdrowy tryb życia i utrata zbędnych kilogramów. Zyskasz pewność, że każdego dnia dostarczasz organizmowi wyłącznie najlepsze składniki odżywcze i dobre kalorie.

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit, komponując określone diety, bierze pod uwagę zapotrzebowanie każdego Klienta. Z tego też względu, oferujemy catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy. Opcja ta jest dedykowana osobom cierpiącym na nietolerancje i alergie pokarmowe.

Naszym Klientom proponuje dwie diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo. Zdrowe odżywianie w przypadku nietolerancji laktozy i glutenu, to coś, co należy bezwzględnie wcielić w życie. Należy podkreślić, jak ważne jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych. Łatwo tu popełnić błędy. Jeśli nie wiesz, jak skomponować samodzielnie menu, nie masz czasu na gotowanie i męczy się wymyślanie nowych potraw, to skorzystaj z propozycji AfterFit. Zaoszczędzisz czas, energię i siły. Nie musisz już nieustannie poszerzać swojej wiedzy związanej z odżywianiem przy uczuleniu na laktozę i gluten. Dieta Samuraja i Dieta Paleo idealnie wpiszą się w Twoje potrzeby.

Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie i dla tych, którzy regularnie uprawiają sport. W takich sytuacjach istotne jest przyjmowanie posiłków węglowodanowych przed i po treningu. Dieta pudełkowa AfterFit pokazuje, że nawet przy niemożliwości spożywania określonych produktów, możesz dostarczać organizmowi pełnowartościowe składniki odżywcze.

Dieta Paleo jest przeznaczona dla osób, które cierpią na chorobę Hashimoto, celiakię oraz insulinoodporność. Od teraz zyskujesz pewność, że każdego dnia dostarczasz organizmowi dokładnie to, co jest zdrowe i niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

AfterFit Catering oferuje również diety o niskim poziomie glikemicznym. Dają one trwałe rezultaty w postaci utraty zbędnych kilogramów, ale i wspierają zdrowe odżywianie. Tego rodzaju diety pudełkowe bazują na produktach o niskim lub średnim indeksie glikemicznym.

Sam IG określa poziom cukru we krwi. Im wyższy indeks glikemiczny, tym szybciej wzrasta cukier, a następnie spada. Efekt tego jest taki, że szybko się najadamy, ale czujemy niedosyt i równie szybko znowu jesteśmy głodni. Produkty z wysokim indeksem glikemicznym, prowadzą u człowieka do tak zwanego napadu głodu. Spożywamy wówczas coś na szybko i niestety, najczęściej sięgamy po słodycze. Skuteczne przeciwdziałanie tego typu praktykom opiera się na odpowiednim odżywaniu. Dieta z niskim indeksem glikemicznym to idealna opcja. Wpłynie ona na Twoje lepsze samopoczucie, ale również na utratę wagi i proces chudnięcia.

Dania oferowane przez AfterFit opierają się na składnikach z niskim lub średnim indeksem glikemicznym. Dzięki temu, gubisz kilogramy w bezpieczny i kontrolowany sposób. Dieta Odchudzająca wspiera ten proces, gdyż kładzie nacisk właśnie na IG. Podaż kalorii nie jest tu aż tak istotna. Dlaczego? Otóż w AfterFit podkreślamy zawsze, że zdrowa i skuteczna dieta dostarcza organizmowi niezbędnych i pełnowartościowych składników odżywczych, pochodzących z nieprzetworzonych składników. Spożywając 1200 kcal w ciągu dnia, jedzenia przetworzonego i półproduktów, działasz na swoją niekorzyść, gdyż bazujesz na tak zwanych pustych kaloriach. Tymczasem, dobra dieta zawsze opiera się na zdrowych składnikach.

Jeśli nie masz czasu na robienie zakupów, gotowanie, wymyślanie i dostosowywanie menu pod własne potrzeby, to catering dietetyczny jest najrozsądniejszą opcją.

Dieta Odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest odpowiednia dla osób mało aktywnych fizycznie, gdyż skupia się ona na redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, to Dieta Sportowa Cię zainteresuje.

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

Zdrowe odżywianie przy stanach chorobowych jest niezwykle trudne. W AfterFit podkreślamy, że takie przypadki zawsze wymagają konsultacji z dietetykiem, gdyż tylko specjalista jest w stanie ustalić szczegółowe menu i wskazać na to, jakie posiłki powinno się spożywać, a jakich należy unikać. Wprowadzenie tych zasad w życie bywa niestety bardzo trudne. Wiąże się to z niedostępnością części produktów, robieniem zakupów w specjalistycznych sklepach ze zdrową żywnością, gotowaniem i ciągłym wymyślaniem. Dodatkowo, musisz znaleźć czas na poszerzanie wiedzy. Jeśli nie masz ku temu predyspozycji, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

AfterFit proponuje następuje diety, wskazane przy stanach chorobowych:

-Dieta Odchudzająca- przeznaczona dla osób, które dotknięte są chorobami cywilizacyjnymi: cukrzycą, podwyższonym cholesterolem, otyłością, chorobami serca;

-Dieta Samuraja- przeznaczona dla osób, które są obciążone chorobami metabolicznymi, immunologicznymi, celiakią oraz dla tych, którzy nie tolerują laktozy, kazeiny, glutenu.

Do każdej sytuacji zdrowotnej, posiłki muszą być dobierane prawidłowo. Zdrowa dieta z dostawą do domu to idealna opcja dla tych, którzy powinni się zdrowo odżywiać, ale nie mają czasu na wszystko to, co się z tym procesem wiąże. Pamiętaj, że dieta pudełkowa to nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów, ale i inwestycja w zdrowie, kondycję i samopoczucie. Nie musisz już o niczym pamiętać- wybierz odpowiednie menu, a my każdego dnia dostarczymy posiłki pod same drzwi. Oferujemy:

-catering dietetyczny wersja podstawa- zawiera 3 posiłki,

-catering dietetyczny wersja rozszerzona- zawiera 5 posiłków.

Podkreślamy, że prawidłowo zbilansowana dieta indywidualna z dowozem do domu to gwarancja pokrycia dziennego zapotrzebowania odżywczego i kalorycznego, przy jednoczesnym braniu pod uwagę Twojej sytuacji zdrowotnej. Nasi Klienci to osoby, borykające się z różnego rodzaju chorobami, którzy teraz mają pewność, że ich całodzienne menu będzie ułożone właściwie.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Do gubienia zbędnych kilogramów, zawsze powinno się podchodzić ostrożnie, z rozwagą i odpowiedzialnością. W AfterFit podkreślamy, że nie istnieje szybka dieta bez efektu jojo. Kilogramy zrzucone w taki sposób powracają zawsze i to najczęściej podwójnie.

Odchudzanie warto zacząć od dobrania diety, która będzie zawierała niski indeks glikemiczny. Dieta Odchudzająca, znajdująca się w ofercie AfterFit, idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów, pragnących zdrowo i trwale schudnąć, ale nie tylko. Podkreślamy, że catering dietetyczny nie wiąże się wyłącznie z odchudzaniem, dlatego też zapytania typu: „catering dietetyczny ile można schudnąć” są bezsensowne. Dieta pudełkowa to inwestycja w zdrowie, dobre samopoczucie i przestawienie się na inny tryb życia. Dla osób, pragnących odpowiednich efektów, przygotowaliśmy następujące opcje:

-Dieta Odchudzająca- przeznaczona dla tych, którzy chcą skutecznie i trwale zredukować tkankę tłuszczową, ale i pozbyć się napadów głodu. Menu to jest odpowiednie dla osób, które mogą spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Dieta Odchudzająca jest dedykowana wszystkim, którzy nie uprawiają regularnie sportu i są raczej mało aktywni. Zyskaj szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie! Wartość energetyczna posiłków z tego menu, pokrywa dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Dieta Odchudzająca to inaczej dieta na płaski brzuch lub dieta na cellulit.

-Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego)- przeznaczona dla osób, które chcą bezpiecznie schudnąć z trwałym efektem, ale są uczulone na gluten, laktozę i kazeinę. Paleo to idealna dieta pudełkowa do pracy. W menu królują proste i smaczne posiłki, które są od razu gotowe do spożycia i to bez konieczności podgrzewania.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

Dieta Sportowa to idealna opcja dla osób aktywnych fizycznie, regularnie uprawiających sport. Nasze menu jest odpowiednio zbilansowane. Posiłki dostarczają organizmowi wszystkie niezbędne makroskładniki.

AfterFit proponuje następujące opcje:

Dieta Sportowa na masę (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%)- dla tych, którzy pragną budować mięśnie;

Dieta Sportowa na redukcję (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%)- dla tych, którzy pragną pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Dania z menu na masę oraz z menu na redukcję opierają się na tzw. dobrych kaloriach, dobrych tłuszczach i dobrych węglowodanach. Składniki te pochodzą z pełnowartościowych produktów (np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy).

Dieta fit na dowóz to opcja dedykowana miłośnikom ruchu. Wiedzą oni, że zdrowe odżywianie zawsze idzie w parze z aktywnością fizyczną. Samodzielne wymyślanie zdrowych posiłków, wymaga fachowej wiedzy, ale i masy wolnego czasu. Jeśli nie wiesz, jak się zabrać za wcielanie w życie odpowiednich nawyków, to dieta pudełkowa AfterFit pomoże Ci zacząć.

Skontaktuj się z naszym cateringiem!

telefon

+48 42 715-80-85

email

zamowienia@afterfit-catering.pl

LOKALIZACJA
ul. Dożynkowa 2/4
94-279 Łódź