Catering dietetyczny AfterFit Kraków – co Nas wyróżnia?

Dobierz idealną dietę pudełkową dla siebie

Oferta naszej diety pudełkowej – wybierz jedną z 8 diet z dowozem

Odchudzająca

Dieta dla osób, które chcą schudnąć.

Paleo

Dieta białkowo-tłuszczowa dla osób, które nie tolerują glutenu i roślin strączkowych.

Samuraja

Dieta dla osób aktywnych, które nie tolerują glutenu i kazeiny.

Sportowa na masę

Dieta dla osób aktywnych chcących zwiększyć masę mięśniową.

Sportowa na redukcję

Dieta dla osób aktywnych chcących zredukować tkankę tłuszczową.

Standard

Dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.

Wegańska

Dieta oparta o najwyższej jakości produkty pochodzenia roślinnego.

Wegetariańska

Dieta roślinna, która dopuszcza spożywanie takich pokarmów jak jajka i nabiał


Zamów catering dietetyczny w Krakowie

Zamów dietę

Zobacz wymarzone efekty w krótkim czasie

Cennik naszych diet pudełkowych

Opinie Klientów naszego cateringu dietetycznego

Masz pytania odnośnie naszego cateringu dietetycznego? Zajrzyj tu:

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na czacie!

SPIS TREŚCI

OGÓLNE DOBÓR DIETY

Do jakich miast dowozicie catering dietetyczny AfterFit?

Nasze dietetyczne boksy dostarczamy do następujących miast: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów, Andrespol, Zduńska Wola, Wiśniowa Góra, Kalonka,
Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz, Ozorków, Łęczyca, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.

Kiedy odbywają się dostawy cateringu dietetycznego AfterFit?

Dostawy naszych dietetycznych boksów odbywają się w iinnych godzinach w zależności od miasta:

Łódź – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Warszawa – od godziny 19-23 dnia poprzedzającego.
Wrocław, Kraków, Aglomeracja Śląska, Poznań, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz – od godziny 5-9 rano (w uwagach do zamówienia proszę zaznaczyć do której godziny najpóźniej ma być dostarczona dieta).

Jakie są zniżki na diety AfterFit Kraków?

Na zamówienie powyżej 14 dni dajemy 5% rabatu.
Na zamówienie powyżej 30 dni dajemy 10% rabatu.
Na zamówienie każdej kolejnej diety na ten sam adres dajemy 5 % rabatu na tę dietę (pierwsza dieta pozostaje bez rabatu).

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to zestaw, specjalnie skomponowanych i dobranych pod preferencje Klienta, posiłków. Zostają one dostarczane wprost pod Twoje drzwi. Ty sam, ustalasz, gdzie mamy je przywieźć. Każdego wieczora, otrzymujesz zestaw pudełek na dany dzień. Nie musisz już pamiętać o zakupach, wymyślać dania, gotować i sprzątać. Zyskujesz cenny czas, który możesz spożytkować na przyjemniejsze czynności. Od teraz, znalezienie chwili na trening, na realizację pasji, czy wreszcie spędzenie czasu z rodziną, będzie prostsze. Odejdzie Ci bowiem sporo codziennych, niezbyt przyjemnych obowiązków. Catering dietetyczny pomoże Ci się lepiej zorganizować. Oferujemy diety pudełkowe idealnie dopasowane dla każdego osoby.

AfterFit proponuje catering dietetyczny na lekko. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, którzy pragną zdrowo się odżywiać i zadbać o lepsze samopoczucie. Przykładamy szczególną wagę do dziennego zapotrzebowania kalorycznego oraz do wytycznych, narzuconych przez osoby, korzystające z naszych usług. Zaczniesz gubić zbędne kilogramy, dostarczając przy tym swojemu organizmowi, jedynie najlepsze składniki odżywcze. Dieta z dowozem sprawi, że bezproblemowo przestawisz się na zdrowy tryb życia.

Czy w ofercie dostępne są diety dla osób nietolerujących laktozy oraz glutenu?

AfterFit oferuje catering dietetyczny bezglutenowy oraz bezlaktozowy. Jest to opcja idealna dla wszystkich osób, zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Samodzielne skomponowanie takiej diety, niesie za sobą sporo trudności i wymagaj fachowej wiedzy. Dlatego też dedykowana dieta pudełkowa będzie idealną opcją. Zdrowe odżywianie to podstawa przy nietolerancji laktozy i glutenu. Trzeba wówczas zwracać uwagę na wystarczającą podaż składników odżywczych.

W ofercie AfterFit znajdują się następujące diety bezglutenowe i bezlaktozowe: Samuraja i Paleo.

Dieta Samuraja jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie i regularnie uprawiających sport. Wówczas przyjmowanie posiłków węglowodanowych przed i po treningu jest kluczowe. W AfterFit pokazuje, że nawet przy nietolerancjach pokarmowych, jest to możliwe.

Dieta Paleo jest przeznaczona dla osób, które cierpią na chorobę Hashimoto, celiakię oraz insulinoodporność. Nasze posiłki gwarantują lepsze samopoczucie i łatwiejsze funkcjonowanie przy tych dolegliwościach.

Czy w AfterFit Catering znajdę dietę z niskim indeksem glikemicznym?

AfterFit proponuje idealne opcje przeznaczone dla osób, chcących schudnąć i zadbać o prawidłowy indeks glikemiczny. Dieta Odchudzająca oraz Dieta Samuraja bazuje na składnikach posiadających niski lub średni indeks glikemiczny. Efektem tego są zauważalne rezultaty w postaci utraty zbędnych kilogramów.

Sam indeks glikemiczny działa w następujący sposób: im jest on wyższy, tym szybciej rośnie cukier, a następnie spada. W efekcie tego, szybko najadamy się, a po stosunkowo krótkim czasie znowu jesteśmy głodni. Spożywanie produktów z wysokim indeksem glikemicznym prowadzi do napadów głodu. Wyeliminowanie tych szkodliwych nawyków wiąże się z przejściem na dietę, która pozwoli w zdrowy sposób schudnąć. Dieta z niskim indeksem glikemicznym, będzie do tego celu idealna. Nie wiesz, jak skomponować posiłki tego rodzaju? Nie masz czasu na zakupy i gotowanie? Postaw na catering dietetyczny AfterFit.

Indeks glikemiczny posiłków, przez nas przygotowywanych jest niski lub średni. Będziesz tracić kilogramy, ale bez potrzeby wprowadzania ostrych i gwałtownych zmian. Diety Odchudzająca stawia właśnie na indeks glikemiczny i dostarczanie organizmowi niezbędnych, pełnowartościowych składników odżywczych, które pochodzą z nieprzetworzonych produktów.

Podkreślamy, że podaż kalorii nie jest tu aż tak istotna. Dlaczego? Otóż spożycie 1200 kcal w ciągu dnia, które pochodzą z półproduktów, bez wartości odżywczych, wcale nie pozwoli schudnąć. W takich przypadkach dostarczamy organizmowi tzw. pustych kalorii.

Dieta Odchudzająca, czyli o niskim poziomie glikemicznym, jest dedykowana mało aktywnym osobom, które nie uprawiają regularnie sportu. Skupia się ona na redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, to Dieta Sportowa, będzie dla Ciebie idealna.

Czy mogę stosować diety z oferty AfterFit przy stanach chorobowych?

Kiedy cierpimy na różnego rodzaju choroby i chcemy zdrowo jeść, to pierwsze kroki kierujemy do dietetyka. Konsultacja pozwali na ustalenie tego, jakie produkty powinny być spożywane, a jakie należy odrzucić. Z jednej strony, zdrowe odżywianie się, powinno stanowić podstawę przy stanach, takich jak: alergie, nietolerancje pokarmowe, choroby serca, choroby metaboliczne, z drugiej zaś, jest to niezwykle trudne do wykonania. Wynika to z tego, że wprowadzenie zasad w życie wymaga specjalistycznej wiedzy, wielu pomysłów i przede wszystkim czasu.

Doskonałym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa od AfterFit. Dbamy o wszystkich naszych Klientów, dlatego też w naszym menu można znaleźć następujące opcje: Dieta Odchudzająca i Dieta Samuraja. Obydwie są idealne dla osób, borykającymi się z przewlekłymi chorobami.

-Dieta Odchudzają jest przeznaczona dla osób, które dotknięte są chorobami cywilizacyjnymi: cukrzycą, podwyższonym cholesterolem, otyłością, chorobami serca.

-Dieta Samuraja jest idealna dla osób obciążonych chorobami metabolicznymi, immunologicznymi oraz dla tych, którzy nie tolerują laktozy, kazeiny, glutenu oraz chorują na celiakię.

W AfterFit podkreślamy, że zdrowy tryb życia to nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale i lepsze samopoczucie i przestawienie się na odpowiednie żywienie. Pytania typu „catering dietetyczny ile można schudnąć” są zatem niewłaściwe. Dieta pudełkowa to przede wszystkim inwestycja w siebie i pewność, że codziennie dostarczamy organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych.

Zdrowa dieta z dostawą to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają wystarczającej ilości wolnego czasu. Od teraz, możesz zrezygnować z gotowania. My wszystko wykonamy za Ciebie i dostarczymy pod wskazany adres, każdego dnia.

AfterFit proponuje:

-Catering dietetyczny wersja podstawa- zawiera 3 posiłki;

-Catering dietetyczny wersja rozszerzona- zawiera 5 posiłków.

Chcę schudnąć bezpiecznie – jaką dietę wybrać?

Odchudzanie i walka o zdrową figurę, to czynności wymagające systematycznej i długoterminowej pracy. Tymczasem, sporo osób chciało uzyskać w krótkim czasie, jak najlepsze rezultaty. Efektem tego, jest przechodzenie na tzw. diety-cud. W końcu, reklamy wielokrotnie nas kuszą i pokazują drogą jak łatwo schudnąć. Należy jednak podkreślić, że szybka dieta bez efektu jojo nie istnieje, a zrzucone w jej efekcie kilogramy, zawsze powracają z nawiązką. AfterFit proponuje bezpieczne i skuteczne rozwiązania: Dieta Odchudzająca oraz Dieta Paleo.

Dieta Odchudzająca bazuje przede wszystkim niskim indeksie glikemicznym. Wybierają ją osoby, które chcą trwale i bezpiecznie schudnąć i wprowadzić w życie zdrowe nawyki jedzeniowe. Dzięki niej, możliwe będzie również wyeliminowanie napadów głodu. Oferowane przez nas menu wchodzące w skład Diety Odchudzającej (inne nazwy: dieta na płaski brzuch, dieta na cellulit) jest przeznaczone dla osób, które mogą spożywać gluten, laktozę oraz kazeinę. Wartość energetyczna posiłków w pełni pokrywa dziennie zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Wypróbuj już teraz i ciesz się nie tylko szczuplejszą sylwetką, ale i dobrym samopoczuciem.

Dieta Paleo (czyli tzw. jadłospis człowieka pierwotnego) również pozwala bezpiecznie i skutecznie schudnąć, jednakże jest skierowana do wszystkich osób, których organizm nie toleruje glutenu, laktozy i kazeiny. Podstawą Paleo są surowe warzywa, owoce, jaja, ryby i owoce morza. Posiłki często nie wymagają nawet podgrzewania, więc jest to idealna dieta pudełkowa do pracy.

Jak wybrać dietę dla osoby aktywnej fizycznie?

AfterFit posiada w ofercie menu, które idealnie wpisze się w potrzeby osób regularnie uprawiających sport i tych, które są aktywne na co dzień. Dieta Sportowa zbilansowana w taki sposób, by dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze i podaż energetyczną. Dania wchodzące w skład tego menu zawierają dobre kalorie. Dobre tłuszcze i węglowodany pochodzą z pełnowartościowych produktów (np. awokado, orzechy, olej lniany i kokosowy), a nie z przetworzonych, czyli sztucznych. Miłośnicy ruchu doskonale wiedzą, że aktywność fizyczna zawsze musi się łączyć ze zdrowym odżywaniem. Samodzielne wymyślanie tego rodzaju potraw i gotowanie to czynności wymagające odpowiedniej ilości wolnego czasu oraz fachowej wiedzy. Dlatego też AfterFit przychodzi tu z pomocą, proponując następujące warianty Diety Sportowej:

Dieta Sportowa na redukcję – przeznaczona dla tych, który redukują tkankę tłuszczową (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%);

Dieta Sportowa na masę – przeznaczona dla tych, który budują masę mięśniową (białko 25-30%, węglowodany 40-55%, tłuszcz 25-30%).

Jeśli zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna są dla Ciebie ważne, to Dieta Sportowa na dowóz na pewno idealnie wpisze się w Twoje potrzeby. Nasi Klienci doceniają to, że catering dietetyczny dla sportowców, ułatwił im codzienne funkcjonowanie i organizację. Od teraz, bezproblemowo znajdują oni czas nie tylko na trening, ale i na wszystkie pozostałe obowiązki.

Skontaktuj się z naszym cateringiem!

telefon

+48 42 715-80-85

email

zamowienia@afterfit-catering.pl

LOKALIZACJA
ul. Dożynkowa 2/4
94-279 Łódź